Zestaw MUPIKO, SMAKI , SEKWENCJE

Producent MUPIKO

Cena podstawowa: 86,00 zł
Rabat -25,80 zł
Cena sprzedaży 60,20 zł


Preloader
MU...PI...KO Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych jest niezwykle pomocnym materiałem w terapii oraz stymulacji. Dzięki nim możemy prowokować pierwsze zachowania dźwiękowe. Obrazki są dwustronne : z jednej strony jest obrazek a z drugiej napis. Wyrażenia dźwiękonaśladowcze w rozwoju mowy pojawiają się jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku życia. Rozpoczynanie nauki powtarzania a później czytania wyrażeń dźwiękonaśladowczych , odwołuje się do etapów rozwoju w mowie.
Smaki ćwiczenia językowe Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi i dorosłymi, u których zaburzona jest komunikacja językowa. „SMAKI” powstały jako odpowiedź na potrzeby terapeutyczne. Ich autorka dostrzegła, że bardzo często jej pacjenci, nie potrafią dopasować prawidłowo nazw smaków do artykułów spożywczych. Podczas wykorzystywania pomocy w gabinecie należy równolegle przeprowadzać stymulacje smakami w środowisku domowym, wykorzystując do tego konkretne produkty (miód, sól, cukier itp.).
Sekwencje owoce i warzywa Niniejsza pomoc terapeutyczna, którą państwu przedstawiamy służy głównie do ćwiczeń pamięci sekwencyjnej, jednak może być wykorzystana do ćwiczeń kategoryzacji oraz analizy i syntezy wzrokowej. Zestaw został przygotowany tak, aby służył do jak największej liczby ćwiczeń. Karty są dwustronne: z jednej strony kolorowa ilustracja (zdjęcie)  a z drugiej jej obrazek kontrastowy ( cień biały na czarnym tle ). W układaniu sekwencji jak i w innych zadaniach można wykorzystać je obustronnie.

Pomoce te wykonane są na sztywnych kartonikach.
Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Partnerzy

 

 

Centrum Neuroterapii - Poradnia neurologopedyczna EDULOGMED, Specjalistyczny gabinet neuroterapii EEGBIOFEEDBACK

Wydawnictwo KOMLOGO  Centrum Metody Krakowckiej  Wydawnictwo Edukacyjne WE   

Copyright © 2013-2016 Mupiko - Projekt i wykonanie: KM