Masaż logopedyczny - książka + płyta

Producent Wydawnictwo ES

Masaż logopedyczny - książka z filmem DVD, którego treścią jest badanie i ocena logopedyczna dzieci z grupy ryzyka nieprawidłowego rozwoju mowy.
Film powstał przed kilkunastu laty spontanicznie na potrzeby szkoleniowe w ramach kursu "profilaktyka logopedyczna" i dzięki otwartości rodziców, którzy zgodzili się na filmowanie zajęć z ich dziećmi. Masaż, którego konieczność
Rabat
Cena sprzedaży 42,00 zł
Cena sprzedaży z rabatem


Preloader

Masaż logopedyczny -książka + płyta DVD

autor: Elżbieta Stecko

Masaż logopedyczny - książka z filmem DVD, którego treścią jest badanie i ocena logopedyczna dzieci z grupy ryzyka nieprawidłowego rozwoju mowy.
Film powstał przed kilkunastu laty spontanicznie na potrzeby szkoleniowe w ramach kursu "profilaktyka logopedyczna" i dzięki otwartości rodziców, którzy zgodzili się na filmowanie zajęć z ich dziećmi. Masaż, którego konieczność była dostrzegana a skutki były widoczne i wymierne ewaluował w miarę nabytych doświadczeń. Obserwacja dzieci podczas jego stosowania, zmiany, korekty i modyfikacja w stosunku do przedstawionego na filmie są zapisane w ostatecznej jego wersji w formie przedstawionych rysunków i ich opisu".

tytuł: "Masaż logopedyczny" książka + płyta DVD

ISBN: 978-83-930483-0-4
oprawa: okładka miękka
ilość stron: 72
format: A5
wydawca: Wydawnictwo ES
wydanie drugie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Partnerzy

 

 

Centrum Neuroterapii - Poradnia neurologopedyczna EDULOGMED, Specjalistyczny gabinet neuroterapii EEGBIOFEEDBACK

Wydawnictwo KOMLOGO  Centrum Metody Krakowckiej  Wydawnictwo Edukacyjne WE   

Copyright © 2013-2016 Mupiko - Projekt i wykonanie: KM